Filmový pás 12 snímků (1 snímek 74x70 mm) A4 Fondánový list

-22%
Prodejní cena159 Kč
Základní cena205 Kč
Sleva-46 Kč
Cena / kg:
Nahrát obrázek pro tisk
Maximální velikost každého nahrávaného souboru je 10 MB
Maximální počet nahrávaných souborů je : 20
Přidat obrázek(y)...
Náhled před tiskem:
Poznámka

Poznámka:
Doprava zdarma při platbě převodem

Fondánový list

Tato šablona se hodí převážně na ozdobení stran dortů. Celková délka filmového pásu je 89cm a výška 7cm. Jedno filmové okénko má rozměr 7,4cm x 7cm. Maximální průměr kulatého dortu pro ozdobení je 28cm při použití všech třech proužků, 19cm při použití 2 proužků, nebo 9,5cm  při použití pouze jednoho proužku. Nicméně materiál je hezky pružný a lze ho nastříhat, případně spojovat tak, že ho můžete použít na jakýkoli průměr dortu. Na filmový pás lze nahrát až 12 obrázků, které budou umístěny v pořadí nahrání.

Vhodné pro:
  • Velmi kvalitní tisk, vhodný zejména pro fotografie.
  • Pro dosažení vyššího lesku lze použít cukrářský lak.
  • Vohodný i pro nerovné povrchy, je ohebný.
Nevhodné pro:
  • Není vhodné použití šlehačkových krémů
  • Nepotíráme obrázek decor gelem jinak si zničíme obrázek!

Při zpracování tisku nejprve sundáme spodní fólii a poté teprve vystřihneme nůžkami obrázek. Pokud bychom nejprve vystřihly obrázek a poté chtěly sundat obrázek tak by šel špatně dolů a hrozilo by poničení obrázku.

Expresní tisk:

Expresní tisk je realizován do 6 pracovních hodin. Pracovní hodiny máme v rozsahu 9:00 hod. - 17:00 hod pondělí - pátek. Je realizováno pouze formou osobního vyzvednutí po předchozí telefonické dohodě. Po zadání vaší objednávky se vám sami obratem ozveme na vámi v objednávce uvedené telefonní číslo.