Obchodní podmínky

logo-male

Lanškrounské Dortíky

Všeobecná ustanovení

Před odesláním objednávky je každý kupující povinen seznámit se s těmito Obchodními podmínkami. Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se s nimi skutečně seznámil, akceptuje je a bude se jimi řídit.

Potvrzení objednávky dodavatelem

Objednávka, kterou kupující odešle dodavateli, je považována za návrh kupní smlouvy. Dodavatel pak kupujícímu potvrdí přijetí objednávky e-mailem a to v ten samý den, kdy byla objednávka uskutečněna.

Způsoby dopravy:

  1. Osobní odběr na adrese: Pivovarské náměstí 160, Lanškroun (po předešlé telefonické domluvě na čísle +420 739 64 00 81)
  2. Zásilkovna
  3. Česká Pošta s.p.

Způsoby platby:

  1. Při osobním odběru pouze hotově.
  2. Zásilkovna - na dobírku i předem na účet
  3. Česká pošta - na dobírku i předem na účet

Doba zpracování každé zakázky se dle náročnosti může mírně lišit, ale zpravidla nepřesahuje 24h od přijetí objednávky.

Dodací lhůta:

Zásilkovna vám přepraví zboží do druhého dne na vámi zvolenou pobočku.V případě osobního převzetí pak záleží na konkrétní domluvě. Dodací lhůty České pošty jsou přibližně 48h. Dobu dodání pomocí přepravců nejsme schopni ovlivnit ani za ni ručit.

Storno objednávky

Objednávku lze stornovat maximálně do 6h od jejího odeslání dodavateli. Toto se netýká expresních objednávek, které stornovat nejde.

Reklamační řád

Pokud zákazník zjistí, že během přepravy došlo k poškození zboží, je nutné kontaktovat e-mailem náš e-shop a domluvit se na jednom z následujících řešení:

Zákazník zašle na naši e-mailovou adresu fotografii poškozeného zboží a my

  1. Zákazníkovi bezplatně zašleme nové zboží.
  2. Vrátíme zákazníkovi peníze. (to je ovšem podmíněno tím, že nám zákazník doručí poškozené zboží)

V případě, že je při přebírání zboží od přepravce zásilka evidentně poškozena, je zákazník samozřejmě oprávněn odmítnout její převzetí.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Odstoupení od smlouvy není možné, protože se jedná o zboží podléhající zkáze!

Nelze odstoupit od smlouvy na zboží, které podléhá zkáze nebo které již zákazník vyjmul z hygienického obalu.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel tohoto internetového obchodu prohlašuje, že služby poskytované v rámci činnosti internetového obchodu jsou v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Veškeré osobní údaje zákazníků získané při nákupu zboží, budou používány výhradně pro obchodní a marketingové účely nebo za účelem poskytování služeb zákazníkům. Nebudou tedy poskytnuty třetí osobě a ani jinak zneužity.

Každý zákazník využíváním služeb našeho internetového obchodu zároveň uděluje souhlas ke shromažďování a archivování jeho osobních údajů. Zákazník je oprávněn kdykoliv prostřednictvím e-mailu požádat o vymazání svých osobních údajů z naší databáze.