Bluey - kamarádi ze školy- A4 - 00545
Kód: 00545/JED 00545/JEDG 00545/DEC 00545/FON 00545/FR Zvolte variantuBalíkovna: od 999,- zdarma; Zásilkovna: od 999,- zdarma; GLS: od 999,- zdarma; EMS: od 1999,- zdarma
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozšiřte svou Bluey párty s naším jedlým tiskem plným postaviček ze školy a okolí Bluey! Tento arch přináší širokou škálu oblíbených vedlejších postav ze světa Bluey, které dodají vašim dortům a dezertům ještě více originality a zábavy.
Na archu naleznete:
-
Celou partu kamarádů Bluey: Všechny oblíbené postavy, jako jsou Coco, Mackenzie, Winton, Indy, Missy, Honey, Lila a samozřejmě The Terriers, v různých roztomilých pózách.
-
Postavy dospělých: Nechybí ani učitelka Calypso, která je důležitou součástí školního prostředí.
-
Jména postav: Každá postavička je doplněna svým jménem, což usnadňuje identifikaci a je skvělé pro děti.
-
Logo Bluey: Velké logo "Bluey" na horní části archu, které jasně identifikuje téma.
Všechny obrázky jsou precizně vyhotoveny a připraveny k snadnému vystřižení (nebo jsou již precizně vyřezané, pokud je to případ vašeho produktu). Náš jedlý tisk je vyroben z vysoce kvalitních, certifikovaných jedlých materiálů, které jsou bezpečné pro konzumaci a dodají vašemu cukrářskému dílu dokonalý vzhled.
Použití: Jednoduše odstraňte tisk z podkladového listu a položte ho na povrch dortu potažený fondánem, marcipánem, krémem nebo čokoládou. Pro nejlepší přilnavost a vzhled doporučujeme aplikovat na mírně vlhký povrch nebo použít tenkou vrstvu jedlého lepidla či gelu.
Tip: Zkombinujte tento arch s jedlým tiskem s rodinkou heelerů a vytvořte tak kompletní svět Bluey na vaší oslavě!
Rozměry: Jednotlivé postavičky se liší velikostí od 4cm do 6cm, ale jsou navrženy tak, aby se ideálně hodily na různé druhy sladkostí. Celý arch je standardně ve formátu A4.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Bluey |
---|---|
EAN: | — |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.